Tüm Hotmail Kullanıcıları Outlook’a Taşınacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Tüm Hotmail Kullanıcıları Outlook’a Taşınacak

Can Devecioğlu
tarafından 19 Şubat 2013 Salı
Geçtiğimiz yılın ortalarında duyurulan yeni e-posta servisi Outlook, önümüzdeki yaz aylarında tüm Hotmail kullanıcılarına ev sahipliği yapacak.
 

Geçtiğimiz yıl Windows Live Messenger’ın Skype’a aktarılacağı duyurulmuştu. 8 Nisan’da başlayan aktarım sürecinin Nisan ayı sonunda tamamlanacağı ve Windows Live üzerinden artık anlık mesajlaşma servisinin olmayacağını sizlere iletmiştik. Yaklaşık 6 ay önce Outlook ismiyle yeni bir hizmetini başlatan Microsoft, Windows 8’de ortaya çıkardığı Metro arayüzü, Outlook servisine başarıya entegre etmiş ve @outlook.com uzantısıyla yeni e-posta hesaplarını dağıtmaya başlamıştı. 6 aylık süreç içerisinde 50 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Outlook servisi, önümüzdeki yıllarda Microsoft’un verdiği tek e-posta servisi olacak.

Windows Live yazılımını @hotmail.com uzantısıyla kullanımına izin veren Microsoft’un Skype veritabanına geçiş süresinde Hotmail e-posta servisinin ne olacağı merak ediliyordu. Söz konusu bu değişikliklerden payını alan Hotmail servisi de, desteğin kesileceği servisler arasında. Henüz Microsoft tarafından gelen resmi bir açıklama olmasa da kaynaklar, önümüzdeki yaz aylarında Hotmail.com üzerinden hizmetin kesileceği ve tüm e-postaların Outlook veritabanına verileceği konusunda hemfikir. 6 aydır yayında olan Outlook servisinin deneme sürümünün sona ermesi ve tam anlamıyla hizmet vermesi sebebiyle, Hotmail veritabanın Outlook’a geçişi neredeyse kesin gibi. Bu süreçte kullanıcılara yeni e-posta hesapları vermek yerine, kullanıcılar eski e-posta hesaplarıyla Outlook üzerinden e-postalarına ulaşabilecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons