VLC Player, Torrent Dosyalarını Online İzletme Üzerinde Çalışıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

VLC Player, Torrent Dosyalarını Online İzletme Üzerinde Çalışıyor

Can Devecioğlu
tarafından 13 Şubat 2013 Çarşamba
Medya oynatıcı yazılımları arasında önemli bir pazar payına sahip olan VLC Player, VideoLAN olarak adlandırdığı yeni teknolojisinin hazırlığına başladı.
 

Günümüz medya oynatıcıları arasında en popüler olanlardan biri olan VLC Player, yeni bir teknolojiye geçiş yapmanın hazırlığında. Geçtiğimiz günlerde VideoLAN ismi verilen proje için 10.000 dolarlık bir yatırım alan VLC Player geliştirici ekibi, yeni projeleri için birlikte çalışacakları takım arkadaşları aramaya başladı bile.

İnternet üzerindeki videoları Stram olarak yani anlık olarak çekip daha sonra izleyebilme zaten yıllardır hayatımızda olan bir teknolojiydi ancak VLC Player’ın VideoLAN olarak adlandırdığı bu proje Torrent dosyalarına dayanıyor. Torrent üzerinden yayınlanan video dosyalarına anlık olarak erişim izleyebilmek adına hazırlanacak olan proje bir ilk niteliği taşıyor. BitTorrent ile VLC Player kısa bir süre sonra bu proje üzerinde çalışmaya başlanacak.

İndirilen Torrent dosyaları, VLC Player’a tanımlanacak ve bu şekilde YouTube üzerinden video izler gibi, Torrent dosyalarının içeriği videolar, kullanıcılara Stram olarak aktarılacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons