Yahoo Hacklendi! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yahoo Hacklendi!

Tufan Yıldız
tarafından 1 Şubat 2014 Cumartesi
Gmail'den sonra popüler mail hizmeti sağlayıcılarından olan Yahoo, dün akşam saatlerinde hacklendi. Hack sonucunda kullanıcıların şifrelerinin ele geçirildiği düşünülüyor. Detaylar haberimizin devamında.
 

Dünyanın popüler mail sağlayacılarından olan Yahoo, dün akşam saatlerinde hacklendi. Kötü niyetli bilgisayar korsanları tarafından yapılan hackte bir çok kişinin mail adresi şifreleri ele geçirildi.

Yapılan hack sonucunda Yahoo kullanıcılarının adres defterlerine, mailleştiği kişilerin bilgileri ele geçirildi. Tahminlere göre ele geçirilen mail adresleri Spam mail amaçlı kullanılacağı düşünülüyor. Konu ile ilgili açıklama Yahoo cephesinden geldi. Herşeyin kontrol altında olduğunu belirten Yahoo yetkilileri, her ihtimale karşı kullanıcıların şifrelerini değiştirmelerini öneriyor. Ayrıca bu saldırıdan Türkiye’deki kullanıcılarında nasibini aldığı düşünülüyor. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

soru-isareti-1 Yahoo mail kullanıyor musunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons