Yazılımcılar Winamp'ı Kurtar Kampanyası Başlattı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yazılımcılar Winamp’ı Kurtar Kampanyası Başlattı!

Tufan Yıldız
tarafından 27 Kasım 2013 Çarşamba
15 yıllık dev efsane Winamp'ın kapatılmaması için harekete geçen yazılımcılar, Change.org üzerinden "Winamp'ı Kurtar" sloganıyla imza kampanyası başlattı. Detaylar haberimizin devamında.
 

Popüler müzik dinleme programı Winamp’ın 20 Aralık tarihi itibariyle kapanacağının duyurulmasıyla tüm dünya bu haberle yankılanmıştı. Teknoloji gündeminde geniş yet tutan Winamp’ın fişinin çekilmemesi için teknoloji devi Microsoft’ta harekete geçmişti. Şimdilerde ise Winamp’ı seven yazılımcılar tarafından başlatılan imza kampanyası dahilinde 12 bin imza toplandı.

Change.org isimli internet sitesi üzerinden başlatılan imza kampanyasına tüm dünyadan yazılımcılar katılıyor. 15 yıllık efsane programın kaybedilmemesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirten yazılımcılar Winamp’ın açık kaynak kodlu bir yazılıma dönmesini talep ediyorlar. Konu ile ilgili henüz Winamp cephesinden bir açıklama gelmedi. Eğer Winamp yazılımcıların imza kampanyasına olumlu yanıt verirse Winamp açık kaynak kodlu bir program haline gelecek ve sonsuza dek yaşayacak. Gelişmeler oldukça sizleri bildirmeye devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons