Yeni İnternet Virali : The Harlem Shake | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yeni İnternet Virali : The Harlem Shake

Zahid Tekbaş
tarafından 18 Şubat 2013 Pazartesi
Harlem Shake çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavururken ülkemizden de olumlu tepkiler almaya devam ediyor.
 

İki hafta kadar önce internette yayınlanan bir video yeni bir internet viralinin oluşmasına sebebiyet verdi. Do The Harlem Shake adlı video viral etkisi yarattı ve çok kısa bir süre içerisinde 12.000’i aşkın Harlem Shake’in türevleri upload edildi YouTube’a. Ayrıca bu videolar sadece 13 günde 175 milyon gibi inanılmaz bir izlenme değeri aldı. Gangnam Style gibi hızlı bir şekilde yayınlanan Harlem Shake, daha çok çılgınca bir eyleme benzediği ve videolardan da görüldüğü gibi herhangi bir kabiliyet gerektirmediği için gençler arasında hızla yayılan bir internet virali olarak şimdiden yerini aldı.

Google ve Facebook gibi devlerin çektiği Harlem Shake konulu videoların yanı sıra Türk internet şirketlerinin de çektiği bir çok video bulunmakta. Yemeksepeti, Trendyol, Joygame, Gitti Gidiyor, Voden, Netfork gibi şirketlerin çektiği Harlem Shake videoları gerçekten çok başarılı. Biz sadece aralarından en çok beğendiğimiz Yemeksepeti’nin videosunu buraya ekliyoruz fakat şirketlerin isimlerine tıklayarak videolara ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons