Ucuz Bilgisayar Alınır mı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ucuz Bilgisayar Alınır mı

tarafından 4 Ağustos 2016 Perşembe

 

Ucuz Bilgisayarlar Alınır mı?

Ülkemizde özellikle dar gelirli insanların tercih ettiği bilgisayar modelleri çoğu zaman fiyatıyla dikkat çeker. Ucuz olarak satılan bu bilgisayarların birçoğunda büyük markaların imzasını görebilirsiniz. Bu durum sizi şaşırtmasın. Çünkü bir bilgisayara fiyatı markası değil kullanılan parçalar katar. Ucuz bilgisayarların çoğunda kullanılan işlemciler en az beş sene önce üretilmiş olan işlemcileri kullanır. Bu da bilgisayar için yeterli bir işlemci olsa da çağın gereklerinin gerisinde kalmaktan kurtulamaz.

Ucuz Bilgisayar Markaları

Ucuz bir notebook almak istiyorsanız herhangi bir markaya yönelmenize gerek yoktur. Çünkü bazı özelliklerden feragat ettiğinizde zaten markası ne olursa olsun o bilgisayarın fiyatı düşecektir. Bu sayede işinizi göreceğiniz bilgisayara ucuz fiyattan sahip olabilirsiniz. Özellikle netbook bilgisayarlar özellik bakımından biraz geri kalmıştır. Bu sebeple bu bilgisayarlarla her işlemi yapmak mümkün olmamaktadır. Bu tarz bilgisayarlar ile internete girebilir, video izleyebilir ve Office programlarını kullanabilirsiniz. Bunun dışında yapacağınız her şey bilgisayarın işlemcisini zorlayacaktır. Netbook bilgisayarlar oyun oynamayan herkes için son derece uygun ve ucuz fiyatlıdır. Bu ürünleri tercih ederek ekonomik bir seçim yapmış olabilirsiniz.

Netbook Fiyatları

Netbook bilgisayarlar markasına ve ekran boyutuna göre fiyatlandırılır. Bu sebeple bilgisayar fiyat aralığının 500 ile 800 TL arasında olduğu söylenebilir. Ekranı büyük ve iyi işlemcili bir netbook bilgisayar almak istiyorsanız yaklaşık olarak 800 TL bütçe ayırmanız gerekir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons