iOS 7'nin Pil Ömrünü Arttırmak İçin Yapmanız Gerekenler! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

iOS 7’nin Pil Ömrünü Arttırmak İçin Yapmanız Gerekenler!

Can Devecioğlu
tarafından 22 Eylül 2013 Pazar
iOS 7 işletim sisteminde gelen yeni özelliklerden bazılarını kapatarak iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızın pil ömrünü arttırabileceğinizi biliyor muydunuz?
 

Apple’ın geçtiğimiz hafta duyurduğu yeni mobil işletim sistemi iOS 7, beraberinde getirdiği bazı özellikler ile pil ömrünüzü büyük oranda etkileyebiliyor. Bu yazımızda sizler için, iOS 7’nin hangi özelliklerini kapatarak pil ömrünüzü arttırabileceğinizden bahsedeceğiz. Yazımızın detaylarına girmeden önce, birazdan size bahsedeceğimiz özellikler dışında da yapılabilecekler olduğunu ekleyelim.

Yapılacak olan cihaz içi değişiklikler haricinde App Store üzerinden pil durumunuzu görüntülemenizi sağlayan ve şarj etme ipuçlarını içeren çeşitli uygulamalara da göz atabilirsiniz. Diğer yandan iPhone’da Pil Performansı ve Arka Planda Çalışan Uygulamaları Optimize Etmek başlığında bahsettiğimiz Battery Doctor isimli uygulamanın iOS 7 için de başarılı şekilde çalıştığını hatırlatalım.

Sadece 4 basit adımda iOS 7 yüklü cihazınızın pil ömrünü nasıl arttırabileceğinizi öğrenmek için bir sonraki sayfadan yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Sayfalar : 1 2 3 4 5


Toplam 1 Yorum Var

  1. Raci dedi ki:

    Teşekkürler hocam gayet güzel ve faydalı bir yazı olmuş. İşe yarar

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons