TechGriff Duyurusu : Teknovi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

TechGriff Duyurusu : Teknovi

Can Devecioğlu
tarafından 25 Kasım 2013 Pazartesi
TechGriff'te meydana gelen kadro değişikliği hakkında Genel Yayın Koordinatörü Can Devecioğlu'nun duyurusu.
 

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında çalışmalarına başladığımız, 1 Ağustos 2012’de ise ilk haberiyle yayın hayatına başlayan TechGriff bugün oldukça güzel bir yere ulaştı. Özellikle kendi kategorisinde tanınma adına önemli adımlar kaydeden TechGriff, ciddi bir emeğin ve çalışmanın ürünü. 1 yılı aşan bu süreçte bir internet sitesine harcanabilecek en büyük emeği, zamanı ve özveriyi Tufan Yıldız ile birlikte harcadık. Ancak çıktığımız bu yoldan Can Devecioğlu olarak şahsi sebeplerden dolayı artık ayrılıyorum. Tufan ile birlikte TechGriff üzerindeki ortaklığımız bitmiş olsa da arkadaşlığımız ve dostluğumuz devam etmektedir.

Önümüzdeki süreçte teknoloji basını alanında olan çalışmalarıma, videolarıma ve gündemi takip eden haberlerime farklı bir internet sitesinden ulaşabileceksiniz. Teknovi ismiyle açtığım yeni projemde TechGriff’den çokta farklı olmayan bir içerik sizleri bekliyor. Haberler, karşılaştırmalar, soru-cevap ve video bölümleriyle Teknovi, teknoloji sektöründe yeni bir internet sitesi. Teknovi.com adresinden yeni internet siteme ulaşabilirsiniz.

İlk haberini yazdığım TechGriff’ten böyle bir son yazı ile ayrılma isteğimi kabul eden 5 yıllık arkadaşım ve dostum Tufan’a çok teşekkür ederim.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons