Lenovo IDEAPAD 700 | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Lenovo IDEAPAD 700

tarafından 28 Ekim 2016 Cuma

 

Lenovo IDEAPAD 700

Bilgisayar devi Lenovo, yepyeni ve şık bir dizüstü bilgisayarla piyasaya kendini tekrar hatırlattı. Uzun süre tasarım ve sistem konusunda çalışmalarına devam eden Lenovo, IDEAPAD 700 modeli ile piyasaya tekrar çıktı. Oldukça şık ve kullanışlı bir çalışmaya imza atan Lenovo, IDEAPAD 700 ile ilgileri tekrar üzerine çekti. 15.6 inç ekran boyutuna sahip olan IDEAPAD 700, 1920×1080 ekran çözünürlük kalitesini barındırıyor. Son teknoloji işlemci kullanılan IDEAPAD 700’ün işlemcisi Intel Core i7. 16GB Bellek kapasitesine sahip olan bilgisayar, 1TB kapasiteli sabit diskten oluşuyor. Ayrıca Lenovo IDEAPAD 700’ün en ilgi çeken özelliği de ekran kartının üst düzey olması. IDEAPAD’ın ekran kartı Nvidia GeForce GTX 950M’den oluşuyor.

Dizüstü bilgisayarlarda genellikle şarj ömrü günümüze kadar büyük sıkıntı haline gelmiştir. Lenovo’nun bu cihazında ise şarj süresi 4-5 saat kadar uzayabiliyor. Bilgisayarınız prize takılı olmadan, bilgisayarınızı en az 4-5 saat gibi bir süre kullanabileceksiniz. Bilgisayara dış görünüşten bakıldığında ise, oldukça şık bir görünüme sahip olduğu yalanlanamaz. Oldukça geniş bir ekrana ve klavyeye sahip olan IDEAPAD’ın, oldukça şık çizgileri de bulunuyor. Aynı zamanda IDEAPAD, parlak ve siyah gibi göz alıcı renge de sahip. Şık ve güzel duruşa sahip olan IDEAPAD, gece çalışmaları için de tercih edilebilir. Gece karanlık ortamda belge düzenlemek isterseniz, arkadan aydınlatmalı klavyesi sayesinde harfleri kolayca görebilir ve işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Lenovo IDEAPAD 700, diğer bilgisayarlara göre oldukça güçlü.

Özellikle ses ve hoparlör gücü kesinlikle göz ardı edilmemeli. IDEAPAD’ın hoparlör gücü, neredeyse diğer cihazların iki katına eş değer. Bilgisayar üzerinde de oldukça güzel duran bir hoparlör sistemi düşünülmüş. Cihazın arka tarafına bakıldığında, soğutma alanının oldukça geniş tutulduğunu görebiliriz. Alttan ve arka taraftan soğutma alanı geniş tutulduğu için, cihazı kullanırken ekstra soğutucu fan almanıza gerek kalmayacak. Cihaz, tüm gerekli düzeneklerin düşünülmesiyle ortaya çıkmış. Lenova IDEAPAD 700’ün iki adet renk seçeneği bulunuyor. Bazı kullanıcılar mat siyah renk tercih ederken, diğer kullanıcılar da parlak ve siyah rengi tercih edebiliyor.

Bu seçenekler göz önünde bulundurularak, Lenova IDEAPAD 700’ün hem mat siyah, hem de parlak siyah renk seçenekleri oluşturulmuş. Cihazımızın parlak siyah rengi, diğer cihazlar gibi fazla göz alan türden değil. Parlak siyah renk seçeneği, tamamen mat olmasa da mat rengine yakın. Bu nedenle parlama gibi sıkıntılar asla meydana gelmiyor. IDEAPAD 700, 22mm ölçüsüne ve 2 kilogram ağırlığa sahip. Bu ölçü ve ağırlıktaki bilgisayar, istenilen yere oldukça rahat taşınabilir. Cihazımızın toplamda 3 adet USB girişi bulunuyor. Bilgisayarımızın sağ kısmında 2 adet 3.0 USB girişi, sol kısmında ise 1 adet 2.0 USB girişi bulunuyor. IDEAPAD’ın diğer cihazlara nazaran Wi-Fi sinyal alımı da oldukça güçlü.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons