Lenovo Katlanabilir Laptop | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Lenovo Katlanabilir Laptop

tarafından 26 Şubat 2016 Cuma

 

Lenovo Katlanabilir Laptop

Etiketler:Lenovo Katlanabilir Laptop, Lenovo Yeni Laptop, Katlanır Laptop, Katlanabilir Laptop, Laptop

Lenovo dünyada isim yapmış, ülkemizde de bilgisayar satışı yapan firmaların başında gelen bir şirkettir. Lenovo marka bilgisayarlar genellikle özellikleri dengeli olarak dağıtılmış, fiyatları uygun bilgisayarlardır. Bu bilgisayarları alarak verdiğiniz paraya göre en iyi ürünü almış olursunuz. Son dönemde özellikle yoga modeli ile dikkat çeken lenovo şimdi de 360 derece dönebilen ve katlanabilen bir laptop üretiyor. Bu laptop sayesinde bilgisayar ekranını tek başına bir tablet olarak da kullanabilirsiniz.

Katlanabilir-laptop
Dokunmatik Ekranlı Laptoplar

Laptoplar her türlü teknik destek ve özellik ile desteklenmektedir. Özellikle son dönemde yaygınlaşan dokunmatik ekranlı laptoplar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bilgisayarı götüremeyeceğiniz yerlere bilgisayar ekranını götürebilir ve bu ekranı da tablet olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik özellikle lenovo marka laptoplarda görülür. Bu özellik sayesinde hem tablet hem de dizüstü bilgisayar almak zorunda kalmaz, her iki ürüne de aynı anda sahip olursunuz. Eğer sizler için er iki ürün de gerekli ise bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede belki de yarı fiyatına her iki ürüne birden sahip olmuş olursunuz.

Lenovo Yetkili Servisleri

Lenovo yetkili servisleri ülkemizde beş ilde bulunur. Bu sayede tamir ya da bakım gibi işlemleriniz çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Eğer bu marka bir bilgisayara sahipseniz olası bir arıza durumunda endişe etmemeniz gerekir. Çünkü iyi çalışan servis bilgisayarınızı kısa sürede onaracaktır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons