Lenovo'dan Çift Ekranlı Akıllı Saat | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Lenovo’dan Çift Ekranlı Akıllı Saat

Ufuk Atılgan
tarafından 31 Mayıs 2015 Pazar
Teknoloji dünyasında gerçekleştirdiği satın alımlar ile adından söz ettiren Lenovo, çift ekranlı yeni bir akıllı saatin tanıtımını yaptı.
 

IBM ve Motorola gibi büyük firmaları satın aldıktan sonra adından sıkça söz ettiren Lenovo, akıllı telefon pazarında da söz sahibi olmaya başlıyor.

Mobil pazarda ciddi girişimler gerçekleştiren Lenovo, akıllı saatlerine de yeni bir boyut kazandırabilir. Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda tanıtılan çift ekranlı akıllı saatler ise bunun en büyük işareti olarak gösteriliyor.

Magic View adı verilen bu akıllı saat, yuvarlak ekranına ek olarak ikinci bir ekran ile birlikte tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Moto 360 baz alınarak tasarlanan bu saatin ikinci ekranı Sanal Etkileşimli Görüntüleme teknolojisini kullanacak. Böylelikle ikinci ekranı kullanarak fotoğraf veya videolarınıza bakabileceksiniz.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons