LG G6 ve Q6’da Yeni Renkler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

LG G6 ve Q6’da Yeni Renkler

tarafından 6 Şubat 2018 Salı

 

LG G6 ve Q6’da Yeni Renkler

LG G6 ve Q6’da Yeni Renkler başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Yeni amiral gemisinin tanıtımını Mart ayına erteleyen LG, tüketicilerin aklını çelebilmek için LG G6 ve LG Q6 modelleri için yeni renk seçenekleri duyurdu. Geçtiğimiz günlerde cihazlar için Ahududu Gül renk seçeneğinin açıklanmasının ardından şimdi de Fas Mavisi ve Lavanta Moru renk seçenekleri duyuruldu.

LG’nin PR departmanından bir temsilcinin açıklamalarına göre Güney Koreli şirket, Fas Mavisi renk seçeneğini oluştururken Fas’ın Şafşavan kentindeki mavi evlerden esinlendi. Ayrıca aynı temsilci, Lavanta Moru renk seçeneğinin hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak tasarlandığını belirtti.

Ahududu Gül renk seçeneğinin tanıtılma zamanlaması ise kesinlikle tesadüf değil. LG, 14 Şubat sevgililer gününde kadın kullanıcılara hem romantik hem de değerli bir hediye vermek isteyen kişiler için Ahududu Gül gibi çekici bir renk seçeneğini piyasaya sürüyor. Beklediği etkiyi alıp almayacağını ancak ilerleyen günlerde anlayabiliriz.

LG G6 ve Q6’nın Astro Siyah, Platin Buz, Terra Altın ve Mistik Beyaz renk seçeneklerine eklenen Ahududu Gül, Fas Mavisi ve Lavanta Moru ile birlikte tüketicilere toplamda 7 farklı renk seçeneği sunulmuş oldu. Samsung ve Apple’ın kullanıcılara son derece kısıtlı renk seçenekleri sunduğunu düşünürsek LG bu konuda oldukça cömert davranıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons