LG Stylo Çıkış Tarihi Belli Oldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

LG Stylo Çıkış Tarihi Belli Oldu

Arman Emyan
tarafından 14 Mayıs 2015 Perşembe
Güney Kore'de satışa çıkacağı söylenen LG Stylo ve Leon LTE modellerinin ABD bölgesindeki çıkış tarihleri de belli oldu.
 

LG’e ait yeni amiral gemi modeli LG G4’ün ABD’li hizmet sağlayıcısı T-Mobile tarafından satışa sunulmaması pek çok kitle tarafından tepki çekiyor. Fakat gelen yeni bilgilere göre LG’nin farklı modellerini şirket kullanıcılara ulaştırmaya hazırlanıyor.

TmoNews’in haberine göre, LG G Style ve Leon LTE modelleri 20 Mayıs tarihinde T-Mobile üzerinden satışta olacak. LG G4’ün ise en geç 25 Mayıs tarihinde satışa çıkacağı söyleniyor.

LG G4 Stylo ve LG Leon LTE modellerinin fiyatlarının ise ne kadar olacağı şimdilik belli değil. LG G Stylo ve LG Leon LTE ayrıca donanımsal özellikleri ile de kullanıcılar tarafından beğenileri toplamış durumda.

Fakat LG G4’e oldukça yakın bir tarihte çıkacak olması ise satışların kötü yönde etkileneceği yönünde eleştirilere yol açıyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons