LG Watch Urbane Sesli Görüşme Uygulaması Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

LG Watch Urbane Sesli Görüşme Uygulaması Yayınlandı

Ufuk Atılgan
tarafından 3 Mayıs 2015 Pazar
Akıllı saatlerin pil ömürleri ve kullanım alanları gündemdeyken, LG yeni akıllı saati Watch Urbane için sesli görüşmeyi aktif edici özelliğe sahip uygulamasını yayınladı.
 

Giyilebilir teknolojilerin yükselişe geçtiği 2015 yılında, akıllı saatler artık bildirim veren cihazların ötesinde iyi bir asistan görevini de üstleniyorlar. Akıllı saatlerin iyi bir atılım yapamaması ise cihazların pil ömürlerinin kısıtlı olmasından kaynaklanıyor.

450 mAh pil gücüne sahip olan Samsung Gear 1,5 gün pil ömrü sunarken, 205 mAh pil gücü sunan Apple Watch’un kullanım ömrü Samsung Gear’a göre neredeyse yarı yarıya düşüyor.

LG ise Watch Urbane adlı modelini bu yıl başında düzenlenen CES 2015 etkinliğinde bizlere tanıtmıştı. Tüm akıllı saatler de olduğu gibi 1.2 Ghz Snapdragon 400 işlemci kullanan Watch Urbane yeni bir özelliğe daha kavuştu. Akıllı saat üzerinden sesli görüşme özelliğini aktif hale getiren LG, özellikle araç sahiplerinin sürüş esnasında yararlanabilecekleri başarılı bir işe imza atmış gibi gözüküyor.

LG yaptığı açıklama ile birlikte LG Watch Urbane modeline desteğini sürdüreceğini ve farklı uygulamaların ilerleyen dönemlerde geleceğini de duyurdu.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons