LG'den Aylık Güncelleme Açıklaması | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

LG’den Aylık Güncelleme Açıklaması

Ufuk Atılgan
tarafından 9 Ağustos 2015 Pazar
Güncelleme konusunda sorunlu olduğu bilinen Android'de Samsung ve Google'dan sonra LG firması da aylık güncelleme sözü verdi.
 

Akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu işletim sistemi güncellemelerine büyük bir önem veriyor. Birtakım kullanıcılar bu konuya önem vermeden yalnızca uygulamaların stabil şekilde çalışmasına bakarken, bazıları ise çıktığı andan itibaren güncellemeleri hızlı bir şekilde almak istiyor.

Teknolojinin dev markaları arasında yer alan Samsung ise bu konuda ilk adımı atarak her ay güncelleme sözünü vermişti. Samsung’un ardından ise Google ve hemen ardından ise LG aylık güvenlik güncelleştirmesi sözünü verdi.

Güvenlik güncellemelerinin Türkiye’ye gelmemesi gibi bir ihtimal de bulunuyor. Google’ın Türkiye’de tam olarak aktif olmaması Türkiye’de LG’nin güncelleme konusunda daha yavaş çalışmasına sebep oluyor.

Önümüzdeki günlerde LG’nin sözünü tutup tutmayacağı ve güncellemelerin Türkiye’de yayınlanıp yayınlanmayacağı ise belli olacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons