Bill Gates, Microsoft'un CEO'su Olmayacağını Açıkladı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bill Gates, Microsoft’un CEO’su Olmayacağını Açıkladı

Tufan Yıldız
tarafından 23 Ocak 2014 Perşembe
Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Microsoft CEO'su olmayacağını açıkladı. Bill Gates, hayatının geri kalanını hayır kurumlarına adayacağını belirtti.
 

Dünyanın en zengin insanları arasında anılan, teknoloji alanında devrim yaratan ve Microsoft’un kurucusu olan Bill Gates, Microsoft’un CEO’su olmayacağını açıkladı.

Son zamanlarda Bill Gates’in Microsoft’un başına geçeceği söylentilerine Bloomberg aracılığıyla cevap veren Bill Gates, Microsoft’un CEO’su olmak gibi bir niyetinin olmadığını belirterek kendisinin bundan sonra hayır kurumlarına adayacağını bildirdi. Hayatının geri kalan vaktini hayır kurumlarına harcayarak geçireceğini belirten Gates, boşalan Microsoft’un CEO’luk koltuğuna artık geçmeyeceği netleştirmiş oldu. Fakat Bill Gates, Microsoft’un yeni CEO’su kim olursa olsun kendisiyle yakından ilgileneceğininde altını çizdi.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons