Mail Kaydol İşlemi Nasıl Yapılır | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mail Kaydol İşlemi Nasıl Yapılır

tarafından 30 Ağustos 2016 Salı

 

Mail Kaydol İşlemi Nasıl Yapılır

 

Mail-Kaydol-İşlemi-Nasıl-Yapılır

E-postalarınıza rahatlıkla ulaşabileceğiniz birçok yazılım mevcut. Bunlardan en yaygın olanı microsoft live, yahoo, gmail gibi dünya üzerinde birçok insanın kullandığı adreslerdir. Bu hizmetlere kolayca kaydolmanızı  sağlamak açısından aşağıda bir takım açıklamalarda bulunacağım. Microsof Live: Microsoft dünya çapında en çok kullanılan yazılım şirketlerinden birisidir. Oluşturduğunuz Microsoft hesabı ile şirketin sunduğu birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Microsoft Live sizlere outlook ve hotmail uzantılı e-mail adresleri açabilme imkanı verir. Microsoft hesabı oluşturmak için;

1.Adım: www.live.com adresine tıklayarak veya google arama motoruna microsoft hesap oluştur yazarak aratabilirsiniz.

2.Adım: Microsoft sistemine giriş sağladıktan sonra, Yeni hesap oluşturmak için sağ alt köşedeki kayıt butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

3. Adım: Kayıt butonuna tıkladığınızda doldurmanız istenilen bir form sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra microsoft hesabınızı oluşturmak için tamamlama butonuna tıklamanız gerekiyor. Eğer bilgilerinizi yanlış girdiyseniz hangi bilgileri doğru girmediğinizle ilgili kırmızı yazılarla belirtilmiş bir uyarı alırsınız. Örn: “Girdiğiniz parolalar uyuşmuyor”gibi. bu uyarıları düzelttikten sonra tamamlama butonuna basarak kaydınızı gerçekleştirmiş olursunuz. Gmail: gmail hesabı oluşturduğunuzda youtube ve google gibi dünyaca ünlü sitelere üye girişi sağlayabilme imkanına sahip olursunuz.

Gmail hesabı oluşturmak için google arama motoruna “gmail kaydol” yazarak aratmanız yeterli, dilerseniz www.mail.google.com adresiyle de kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kayıt sayfasında istenilen form bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız. Bu bölümde ki form bilgilerini doldurduktan sonra hesabınızla ilgili tercihleri belirlemek için ikinci adım butonuna tıklamalısınız. Yahoo: Yahoo, kimi internet kullanıcıları için özel bir tercihtir. Yahoo hesabınızı oluşturmak için www.yahoo.com, adresine tıklamanız gerekmekte. Daha sonra “login” sekmesini tıklayarak form bilgilerine ulaşarak kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmekte. Yahoo ingilizce içeriğe sahip olduğu için bir çeviri programından yardım almanız önerilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons