Microsoft, Bing Görsel Aramalarını Detaylandırıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft, Bing Görsel Aramalarını Detaylandırıyor

Arman Emyan
tarafından 13 Nisan 2015 Pazartesi
Bing arama motoru üzerinde Microsoft'un iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Bing görsel aramalarında artık kullanıcılar daha etkin sonuçlara ulaşabilecekler.
 

Microsoft, Bing arama motorunun görsel arama kısmı için birtakım yenilikler hazırladı. Gelen yenilikler ile birlikte arama yapan kullanıcılara daha etkin sonuçlar yayınlayacak olan Bing, yalnızca görselleri kullanıcılara sunmak ile yetinmeyecek.

Microsoft’un geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile birlikte Bing kullanarak yapılan görsel aramalarda, görsele tıklandığı zaman içerik hakkında daha fazla bilgiye sahip olunabileceği duyurulmuştu.

Yenilik ile birlikte Bing arama motoru üzerinden görsel araması yaptığınız zaman, açılan pencerenin alt bölümünde ayrı özellikler yer alacak. Bu özelliklere tıkladığınız zaman, görsel ile bağlantılı Pinterest sayfalarına, görselin çeşitli boyutlarına ve görseli barındıran internet adresine ulaşabileceksiniz.

En önemli özellik ise, eğer bir ürünün görseline bakıyorsanız Bing arama motoru o ürünün satıldığı alışveriş sitesine sizi yönlendirebilecek.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons