Microsoft, BlackBerry'i Satın Alacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft, BlackBerry’i Satın Alacak

Arman Emyan
tarafından 26 Mayıs 2015 Salı
Teknoloji dünyasının gündeminde bu aralar Microsoft'un BlackBerry'i satın alacağı iddiaları dolaşmaya başladı.
 

BlackBerry bildiğiniz üzere zor günler geçirerek çalışanlarının büyük bir kısmını işten çıkartmaya başlamıştı. Bu olayın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra BlackBerry pazar payında da büyük bir düşüş yaşamaya başladı ve şimdi ise firmanın Microsoft tarafından satın alınacağı haberleri ortalıkta dolaşmaya başladı.

Teknoloji dünyasının gündemine oturan bu iddialara göre, Microsoft, BlackBerry firması için tam olarak 7 milyar dolarlık bir teklif düşünüyor. Microsoft daha önce Nokia’nın cihazlar ve servisler bölümünü de 7.5 milyar dolar ödeyerek satın almıştı.

BlackBerry’nin geleceği ise pek parlak gözükmüyor. BlackBerry OS, uygulama açısından oldukça kötü bir durumda ve giderek gerilemeye devam ediyor. Microsoft’un ise Nokia’dan sonra bu kadar kötü bir halde olan bir firmayı satın alarak ne yapacağını kimse bilmiyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons