Microsoft Office Lens iOS için Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft Office Lens iOS için Yayınlandı

Ufuk Atılgan
tarafından 4 Nisan 2015 Cumartesi
Microsoft Office Lens uygulaması iOS için yayınlandı. Telefonlarınızı artık tarayıcı gibi kullanarak, dosyalarınızı PDF formatında kaydedebileceksiniz.
 

Windows Phone için geliştirilen Office Lens uygulaması diğer tarayıcılar ile kıyaslandığı zaman daha üst düzey bir performans ve görüntü kalitesi elde etmenizi sağlıyordu. Fakat sadece tek bir platform için yayınlandığından dolayı yeteri kadar ilgi toplamayı başaramamıştı.

Microsoft bugün iOS platformu için Office Lens uygulamasını yayınlayarak, uygulamayı daha geniş kitlelere yayabilmek için ilk adımları attı. Office lens sayesinde alışveriş fişlerinden, tahtalardaki yazılara kadar dijital ortama aktararak PDF formatında kaydedebileceksiniz. Fotoğrafını çektiğiniz içerikleri hızlı bir şekilde OneNote, Word veya PowerPoint ile çalıştırabileceksiniz.

Windows Phone için kullanılan uygulama, birtakım sorunlar sebebiyle indirilmeye kapatılmıştı. Fakat uygulama artık iOS ve Windows Phone için indirilebilir durumda. Android sürümü henüz bulunmayan uygulamanın kısa süre içerisinde Android platformuna da çıkış yapması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons