Microsoft, Takvim Uygulaması Sunrise'ı Satın Aldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft, Takvim Uygulaması Sunrise’ı Satın Aldı

Arman Emyan
tarafından 13 Şubat 2015 Cuma
Yeni işletim sisteminin çıkış arifesinde adından sıkça söz ettiren Microsoft, Sunrise adlı takvim uygulamasını satın aldı.
 

Microsoft, geçtiğimiz günlerde yaptığı resmi açıklama ile takvim uygulaması olan Sunrise’ı satın aldığını açıkladı. Şirketin satış rakamına dair herhangi bir bilgi paylaşmamasına rağmen Sunrise uygulamasının yaklaşık 100 milyon dolarlık bir anlaşma sonrasında satıldığı konuşuluyor.

Geçtiğimiz haftalarda Microsoft’un Sunrise’ı satın alabileceği haberleri ve dedikoduları ortamlarda yayınlanırken kısa bir süre Microsoft cephesinden resmi açıklama gelmesi ile durum kesinlik kazanmış oldu. Dünya çapında büyük kitleler tarafından kullanılan Sunrise artık Microsoft’un sihirli ellerinde.

Sunrise, Facebook, Exchange, Google, Calendar, iCloud gibi farklı platformların takvim uygulamalarını tek bir çatı altında toplamayı amaçlıyor. Kullanıcı sayısı bir hayli fazla olan Sunrise’ın Mac sürümü de 2014 Temmuz aylarında yayınlanmıştı.

Microsoft’un bu uygulama üzerinde ne gibi değişiklikler yapacağı ise şimdilik merak konusu.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons