Microsoft'tan Android için Klavye Uygulaması | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft’tan Android için Klavye Uygulaması

Ufuk Atılgan
tarafından 27 Şubat 2015 Cuma
Microsoft, Android 4.0 ICS ve üstü için uyumlu olan klavye uygulamasını yayınladı. Keyboard for Excel adı verilen uygulamanın detayları haberimizde.
 

Android işletim sisteminin açık kaynak kodlu olmasından dolayı uygulama geliştiricileri klavye uygulamaları üzerinde sürekli olarak çalışıyorlardı. 3. parti klavye uygulamalarının sunmuş olduğu yenilikler ve özellikler sayesinde popüler olması kaçınılmaz olmuştu ve Android’in kendi klavyesinden daha fazla kullanılır hale gelmişti.

Play Store’da Office ve bulut gibi çözüm uygulamaları bulunan Microsoft bugün klavye uygulamaları arasında yerini almış oldu. Fakat Microsoft’un klavye uygulaması günlük internet kullanımınız için uygun değil.

Microsoft Office Excel için özel tasarlanan Keyboard for Excel isimli klavye uygulaması Excel dosyalarınızı düzenlerken sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Uygulamada harfler ve rakamlar aynı düzen içerisinde yer alıyor. Hızlı sayıların girişleri için 10 tuşlu sayı düzeni ve sütunlar arasında da hızlı navigasyon için Tab tuşu gibi işlevsel özellikler ile Android tabletler ile Excel dosyaları üzerinde çalışmak artık daha kolay bir hale geliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons