Microsoft'un Yeni Android Uygulaması Office Remote | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Microsoft’un Yeni Android Uygulaması Office Remote

Ufuk Atılgan
tarafından 14 Nisan 2015 Salı
Microsoft, yeni işletim sistemi üzerinde çalışmalarını sürdürürken mobil platformdaki uygulamarını da geliştirmeye devam ediyor.
 

Microsoft, yeni bir Android uygulaması daha yayınladı. Office Remote adlı uygulama sayesinde artık PowerPoint dosyalarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bluetooth teknoloji sayesinde bilgisayarlarınıza erişim sağlayan bu uygulama, sunumlarınızdaki pek çok farklı özelliği kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Sayfa atlama, slayt başlatma ve slayt durdurma, gömülü video ve ses dosyalarını kontrol edebilme ve zamanlama gibi özellikler Office Remote uygulaması ile yararlanabileceğiniz özellikler arasında yer alıyor.

Office Remote ayrıca Excel ve Word ile de uyumlu olarak çalışabiliyor. Excel ve Word dosyalarınızı daha düzenli şekilde yansıtabilmenizi sağlayan uygulama, sunumlarınızda problemler yaşanmasının önüne geçiyor.

Excel dosyaları için uygulama ile birlikte yakınlaştırma, sayfa atlama, sayfa üzerinde hareket edebilme gibi özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. Word için de aynı özellikler uygulama ile birlikte yararlanabileceğiniz özellikler arasında yer alıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons