Outlook Servisi ile Facebook Entegrasyonu Bitiyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Outlook Servisi ile Facebook Entegrasyonu Bitiyor

Arman Emyan
tarafından 26 Şubat 2015 Perşembe
Microsoft'un web tabanlı mail servisi Outlook, Facebook ve Google Chat ile olan entegrasyonunu sonlandırıyor. Hesaba sahip kişiler ile artık Outlook üzerinden sohbet yapılamayacak.
 

Microsoft’un popüler web tabanlı mail servisi Outlook farklı birtakım düzenlemelere imza atmaya hazırlanıyor. Zdnet sitesinde yayınlanan habere göre, Outlook için sunulmuş olan Facebook ve Google Chat entegrasyonları sonlandırılıyor.

Yayınlanan bilgilere göre, hem Facebook hem de Google Chat için entegrasyon hizmetlerinin sonlandırılması önümüzdeki haftalar içerisinde gerçekleşecek ve mevzu bahis tarihten sonra, kullanıcılar Outlook üzerinden iki ayrı platformda yer alan kullanıcılar sohbet edemeyecekler.

Microsoft’un konu ile alakalı olarak Outlook kullanıcılarına mail ile yönlendirme yaptığı Neowin sitesinin yayınladığı haberler arasında yerini alıyor.

Facebook ve Google Chat entegrasyonunun sona erme sebepleri ise henüz bilinmiyor. Microsoft’un diğer sohbet hizmetlerini kullanmak isteyen kullanıcılara yeni sunduğu platform ise Skype oluyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons