Satya Nadella, CEO Olarak İlk Tweet'ini Attı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Satya Nadella, CEO Olarak İlk Tweet’ini Attı

Tufan Yıldız
tarafından 6 Şubat 2014 Perşembe
Dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan Microsoft'un yeni CEO'su Satya Nadella, CEO olarak ilk Tweet'ini attı. Ayrıca Satya Nadella bu Tweet'ten önceki Tweet'ini 4 yıl önce atmıştı. Detaylar haberimizin devamında.
 

Dünyanın en büyük yazılım ve teknoloji şirketlerinden olan Microsoft, CEO arayışını dün sonlandırarak şirketin tepe yöneticisi olarak Satya Nadella’yı seçti. Microsoft’un Yeni CEO’su Satya Nadella Oldu başlıklı haberimizde de Satya Nadella ile ilgili ve CEO oluşuyla ilgili detaylara yer verdiydik.

satya nadella tweet

Satya Nadella, Microsoft’un CEO’su olarak ilk Tweet’ini attı. Ayrıca yeni CEO 2010 yılından beri hiç Tweet atmamış, ilk Tweet’ini CEO olarak atması dikkatleri çekti. Tweet’inde Merhaba diyen Satya Nadella, “Tweet’ler arasında 4 yıl beklemeyeceğim” diyerek sosyal medya ile içe içe olacağının sinyalini verdi. Ayrıca Microsoft’un eski CEO’su Steve Ballmer’ın Twitter hesabı bile bulunmuyordu. Satya Nadella’nın sosyal medyayı aktif olarak kullanacak olması, şirketin sevenlerini oldukça sevindireceğe benziyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons