Spartan Mobil Sürümü Duyuruldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Spartan Mobil Sürümü Duyuruldu

Arman Emyan
tarafından 4 Mart 2015 Çarşamba
Microsoft'un yeni internet tarayıcısı Spartan Windows 10 ile aynı anda tanıtılmıştı. Bugün gelen açıklama ile birlikte Spartan'ın Windows 10'un mobil sürümüne ekleneceği açıklandı.
 

Microsoft geçtiğimiz günlerde Windows 10 ile birlikte Internet Explorer’dan kurtulabilmek için yeni tarayıcısı olan Spartan’ın tanıtımını yapmıştı.

Spartan’dan fazlasıyla umutlu gözüken Microsoft, yeni tarayıcısı ile kendisine yeni bir gelecek yaratmak istiyor. Microsoft’un bugün yaptığı açıklama ile Spartan’ın Windows 10 ile birlikte mobil platforma çıkacağı duyuruldu.

Yenilenmiş bir okuma modu ile gelecek olan Spartan’ın mobil sürümü, sade bir arayüz sunarak gereksiz tüm öğeleri ortadan kaldıracak.

Microsoft, tarayıcının mobil sürümünde farklı hangi türde avantajlar olacağını tam belirtmezken sade bir arayüz ile gelecek olan tarayıcının üst düzey bir performans sunacağını söyledi.

Windows 10 ile birlikte hayatımıza girecek olan Spartan, Internet Explorer’ın Microsoft’a son dönemlerde yaşattığı kötü şöhreti ortadan kaldırarak yeni bir sayfa açmalarına yardımcı olacak gibi gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons