Spartan Tarayıcısına Ait Görüntüler Ortaya Çıktı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Spartan Tarayıcısına Ait Görüntüler Ortaya Çıktı!

Tufan Yıldız
tarafından 10 Şubat 2015 Salı
Microsoft'un merakla beklenilen tarayıcısı Spartan'a ait görüntüler Çin'li bir internet tarafından paylaşıldı. Detaylar ve görseller haberimizin devamında.
 

Teknoloji devi Microsoft’un merakla beklenen tarayıcısı Spartan’a ait ekran görüntüleri ortaya çıktı. Microsoft’un İnternet Explorer isimli tarayıcısını rafa kaldırıp yep yeni bir tarayacıyla kullanıcıların karşısına iddialı bir şekilde çıkacağı Spartan’a ait görseller Çin’de bulunan ITHome isimli internet sitesi tarafından paylaşıldı.

Yeni tasarımı ve özellikleriyle tarayıcı pazarında yükseliş yakalamaya çalışacak olan eski adıyla Internet Explorer yeni adıyla Spartan, bakalım beklenilen ilgiliyi görebilecek mi hep beraber göreceğiz.

Sözü fazla uzatadan dokunmatik cihazlarda da çalışacak şekilde kodlanan Spartan’ın ekran görüntüleriyle sizleri baş başa bırakalım.

Görseller için 2. sayfaya geçiniz.

Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons