WhatsApp Arama Özelliği Windows Phone'a Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WhatsApp Arama Özelliği Windows Phone’a Geliyor

Arman Emyan
tarafından 7 Nisan 2015 Salı
Anlık mesajlaşma hizmeti sunmakta olan WhatsApp'ın en yeni özelliği olan sesli arama yapabilme özelliği Android ve iOS platformlarından sonra Windows Phone'a da geliyor.
 

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde sadece mesajlaşma hizmeti vermeyeceğini, sesli arama özelliğine de geçiş yapacağını duyurmuştu. Android platformu ile hayatımıza giren bu yenilik daha sonrasında Beta sürümleri ile iOS platformuna da gelmişti.

Windows Phone kullanıcıları ise bu özelliği henüz kullanamıyorlardı. WhatsApp’ın bugün yayınladığı haber ile Windows Phone kullanıcılarının da bu özellikten yararlanmaya başlayacağı duyuruldu.

Windows Phone kullanıcılarından birisinin WhatsApp Destek’e yazdığı e-posta sonrasında ortaya çıkan bilgiye göre; WhatsApp’ın, Windows Phone sürümünde sesli arama özelliği test aşamasında bulunuyor.

Sesli arama için çalışmaların sürdürüldüğü ve çalışmaların sonuna geldiği ortaya çıkmış durumda. Fakat bu özelliğin ne zaman geleceği hakkında kesin bir bilgi henüz yer almıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons