Windows 10’a Yükselt Uyarısı Kapatma | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Windows 10’a Yükselt Uyarısı Nasıl Yok Edilir?

Tufan Yıldız
tarafından 25 Aralık 2015 Cuma
Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10, sürekli güncelle beni güncelle beni uyarısı yapıyor. Kullanıcılar bu durumdan sıkılmış durumda. Sizler için Windows 10'a Yükselt uyarısını kapatmayı en kısa yoluyla açıklıyoruz.
 

Windows 10’a Yükselt Uyarısını Tamamen Yok Edin

Windows 10, piyasalara çıktığı günden bu yana aslında çok konuşuldu. Bazı özellikler o kadar çok sevildi ki, hemen yüklenerek kullanılmaya başlandı. Bazı özellikleri de karmaşık bulunduğu için geri duruluyor. Ama, en önemli yüklememe sebebi, “ kullanıcılar karışıklık yaratmasından korktukları için Windows 10 güncellemesi yapmaktan uzak duruyor.” Dediğimiz gibi, aslında özellik olarak Bilgisayarın performansını yükselten bir sürüm. Ancak, Windows 10 son zamanlarda sürekli güncelleme uyarısı vererek, kullanıcıların bir taraftan eziyet görmesine neden oluyor. Bilgisayar kullanıcıları da sürekli “ iptal” etmekten yorulmuş durumda. Sizlere şimdi yeni bir özelliği tanıtacağınız. Bunu yüklediğiniz zaman, Windows 10 Uyarılarından da kurtulmuş olacaksınız.

GWX Stopper adında olan bu program, o kadar iyi bir özelliğe sahip ki, yüklediğiniz zaman “ Oh be dünya varmış!” diyeceksiniz. GWX programı, Windows 10 uyarılarını otomatik olarak kapatıyor. Bilgisayarı kapatıp-açsanız dahi özellik devam ediyor. İşte bu açıdan sizi memnun edecek bir program. Google üzerinden rahatlıkla arama yaparak yükleyebilirsiniz. Arayüz olarak karmaşık değildir. Zaten program sizi yönlendiriyor. Orada yer alan uyarılar üzerinden kısa sürede Windows 10 uyarılarını kapatmış olacaksınız.

GWX Stopper programı sayesinde, Windows 10 güncelleme uyarısı bir daha hiç gelmeyecek. Endişe etmenize gerek yok, program sadece Windows 10 Uyarılarını kapatır. PC üzerinde başka hiçbir ayarı bozmaz. Windows 10 uyarılarından kurtulmak isteyenler, bunu kolaylıkla yükleyerek, otomatik kapama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons