Windows 7 Kullanıcıları Internet Explorer 10'a Kavuştu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Windows 7 Kullanıcıları Internet Explorer 10’a Kavuştu

Tufan Yıldız
tarafından 28 Şubat 2013 Perşembe
Tarayıcı pazarında saygınlığını yitiren Internet Explorer'in son sürümü olan IE 10 artık Windows 7 kullanıcılarınada sunuldu. Gerçek anlamda performans artışı gösteren yeni Internet Explorer, şuan için ön izleme sürümü kullananlar için güncellenebilir durumda.
 

Son zamanlarda büyük bir kullanıcı kitlesini kaybeden Microsoft’un tarayıcısı Internet Explorer’ın en son sürümü olan Internet Explorer 10 nihayet Windows 7 kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

Google Chrome’un hakimiyet sürdüğü tarayıcı pazarında hayli kan kaybeden Microsoft, kaybettiği koltuğunu kazanmak için elinden geleni yapıyor. Windows 8’in tanıtılmasıyla birlikte kullanıcılara sunulan Internet Explorer 10 bir süredir Windows 7 kullanıcıları için ön izleme sürümü ismiyle kullanımdaydı. Dün itibariyle Windows 7 kullanıcıları için duyurulan Internet Explorer 10’u öncelikle ön izleme sürümü kullananlar güncelleyebilecek. İlerleyen günlerde ön izleme sürümü kullanmayanlar Internet Explorer 10’a otomatik bir güncelleme sayesinde kavuşacak.

Kullanıcılardan geçer not alan Internet Explorer 10, gerçek anlamda hız problemini ortadan kaldırmış gibi görünüyor. Efsane tarayıcının arayüzü hiç değiştirilmemiş durumda. Ayrıca tarayıcının son sürümünde enerji tüketimi ile ilgili değişiklikler bulunuyor. Özellikle laptoplarda enerji tüketimi en aza indirgenmiş durumda. İlerleyen günlerde Internet Explorer , eskide kalan kötü imajını ve tarayıcı pazarında kaybettiği yerini kazanıp kazanmayacağını hep beraber göreceğiz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons