Windows RT Dönemi Sona Erdi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Windows RT Dönemi Sona Erdi

Ufuk Atılgan
tarafından 22 Mart 2015 Pazar
Microsoft'un Windows 10 işletim sistemine ait güncelleme raporlarında Windows RT'nin artık desteklenmediği ortaya çıktı.
 

Microsoft’un ARM tabanlı işlemci için piyasaya çıkarttığı Windows RT artık ömrünü tamamlıyor. Tablet bilgisayarlar ve taşınabilir bilgisayarlar için kullanılan Windows RT güncellemeler dışında kalmış durumda.

Microsoft’un Çin’de yaptığı konferans esnasında elde edilen güncelleme grafiklerine göre Windows RT artık olmayacak olan bir sistem. Mevzu bahis grafiklere göre, sistemin hangi şekilde güncelleneceği belirtilirken Surface RT ve Surface 2 gibi Windows RT işletim sistemi sahibi olan cihazların bu güncellemelere dahil edilmeyeceği söylendi.

Geçtiğimiz günlerde gelen haberlere göre ise bu durumun daha farklı şekilde ilerleyeceği söyleniyordu. Surface RT ve Surface 2 tablet bilgisayarlar Windows 10’un birtakım özelliklerine sahip olacaktı. Fakat yayınlanan güncelleme grafikleri ile artık Windows RT’nin herhangi bir güncelleme almayacağı ve ömrünü tamamladığı gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons