Asus Zenfone 4, 5, 6 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Asus Zenfone 4, 5, 6 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Mutlu Şen
tarafından 9 Şubat 2015 Pazartesi
Asus'un popüler cihazlarından olan ZenFone serisinde ekran görüntüsünün nasıl alınacağını rehber içeriğimizde ele alıyoruz. Detaylar yazımızın devamında.
 

Merhabalar arkadaşlar,bildiğiniz üzere Asus,Zenfone 4 ile başladığı seriye Asus Zenfone 5 ardından da 6.modelini çıkararak takdire şayan bir başarı elde etmişti.İsterseniz Asus zenfone serisinin bir kaç özelliğinden bahsedelim.

intelatom
Asus’un büyük ses getiren,ekonomik ve performans açısından da akıllara ilk gelen telefonlar deyince aklımıza “Zenfone” serisi
gelmektedir.Asus özellikle bu yapısı sayesinde diğer firmalar tarafından rakip görülmüş ve ciddiye alınmıştır.Her modelinde İntel Atom işlemcisi kullanmış olup,bu sayede performansdan,özellikle de çoklu görev işlemede ödün vermeyen bir telefon serisi haline gelmiştir.

Çoğu arkadaşımız telefonlarını yeni aldıklarından dolayı,kullanım kılavuzunu okumadan(hangimiz okuyoruz ki) direk telefona
sarılıyor.Telefonu kurcalayıp,program & oyun vs yükleyerek kullanımına devam ediyor ve zamanla kurcalayarak bir şeyler
öğreniyor.Çoğunlukla gözüme takılan olay ise Zenfone kullanıcıların çoğu “ScreenShot” almayı bilmiyor,biz de bu soruna bir son vererek ekran görüntüsü nasıl alınır onu anlatacağım.

“Ekran Görüntüsü alma sadece “ASUS Zenfone” serisi için geçerlidir.”

Ekran Görüntüsü Almak İçin (YAZILI);

Ses Kısma Tuşu ( Volume Button – ) ve Güç Tuşu (Power Button)‘na aynı anda bastığınızda telefonunuz otomatik olarak hangi ekrandaysanız o ekranın fotoğrafını çekecektir.

Ekran Görüntüsü Almak İçin (GÖRSEL);

asuszenfone5

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons