Avea'da Gizli Arama Nasıl Yapılır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Avea’da Gizli Arama Nasıl Yapılır?

Ufuk Atılgan
tarafından 6 Şubat 2015 Cuma
Genelde cep telefonlarıyla yaptığınız aramaların tamamında karşı tarafa telefon numaranız gider. Ancak isterseniz bazı durumlarda numaranızı gizleyerek karşı tarafta gözükmemesini sağlayabilirsiniz.
 

Operatörlerin ve cep telefonların tamamında fabrika ayarlarında cep telefon numaranızın karşı tarafa gözükmesi ayarları aktiftir. Ancak bazı durumlarda karşı tarafa numaranızın gitmemesini isteyebilirsiniz.

Herhangi bir durumdan dolayı numaranızı gizlemek ve kimliğinizi korumak istiyorsanız Avea kullanıcıları için bu özelliği ücretsiz olarak sunuyor.

Telefonunuzdan arama yapmak istediğiniz zaman #31# tuşlarına bastıktan sonra aramak istediğiniz numarayı girerseniz karşı taraf sizin numaranızı göremez. Operatör ayarları dışında cihazların ayarlarından da yapmak isterseniz ve numaranızı tekrar görünür hale getirmek isterseniz, Menü – Ayarlar – Arama ayarları – Numaramı göster seçeneğine dokunarak aktif hale getirebilirsiniz.

Numara gizlediğiniz zaman karşı tarafa rahatsızlık verecek davranışlarda bulunmamanızı tavsiye ederiz. Operatörler her aramanın kayıtlarını tuttuklarından dolayı eğer abone tarafından talep edilirse kimliğiniz ve cep telefonu numaranız ortaya çıkabilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons