BlackBerry Z10 Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Yapılır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

BlackBerry Z10 Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Yapılır?

Can Devecioğlu
tarafından 11 Şubat 2013 Pazartesi

 

Geçtiğimiz Ocak ayının sonunda New York’ta düzenlenen bir etkinlikle duyurulan BlackBerry Z10 isimli model henüz ülkemize giriş yapmadı. Turkcell ve Avea’nın sözleşmeli paketleri ve perakende satış mağazalarında kısa bir sonra görebileceğimiz BlackBerry Z10 kullanıcıların ihtiyaç duyacağı önemli ipuçlarından bir tanesi olan ekran görüntüsü çekmenin en kolay şekilde nasıl yapılacağını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Daha önce çeşitli cihazlar için paylaştığımız ekran görüntüsü uygulama kullanmadan çekme işlemi, BlackBerry 10 işletim sistemini kullanan BlackBerry Z10’da da mümkün. Şimdiye kadar bahsettiğimiz diğer cihazlara göre oldukça kolaylaştırılan ekran görüntüsünü çekme işlemi BlackBerry Z10’da ses açıp kısma tuşlarının ikisine birden aynı anda basınca gerçekleşiyor. Cihazın sağ tarafında yer alan metalik renge sahip bu tuşların ikisine birden aynı anda basıp kısa bir süre bekledikten sonra ekran görüntüsünü başarılı şekilde almış oluyorsunuz.


Toplam 3 Yorum Var

 1. Abdulkadir dedi ki:

  Dediklerinizi yaptim ama olmuyo resim cekmiyo halen sebeb ne olabilir

 2. Emre dedi ki:

  aynen bende dediklerini 1/2 defa denedim olmuyor neden acaba

  • Tufan Yıldız dedi ki:

   Merhabalar,

   Yorum sistemi aracılığıyla artık destek verilmemektedir. Yardım için lütfen forumumuzu kullanınız. Forumda açtığınız yardım konuları en kısa sürede cevaplanacaktır. Forumumuza gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons