Casper VIA Serisinde Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Casper VIA Serisinde Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Mutlu Şen
tarafından 12 Şubat 2015 Perşembe
Vasper VIA V5, V8 ve V8C modellerinde ekran görüntüsünün nasıl alınacağını sizlere anlatıyoruz. Detaylar haberimizin devamında.
 

Merhabalar arkadaşlar,bugün sizlere Casper VIA serisininde ekran görüntüsü nasıl alınır onu ele alacağız,öncelikle az çok hepiniz Casper VIA serisinin Casper firması açısından ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz,Casper piyasa’ya girdiği günden beri 8 çekirdekli telefonlarıyla ün kazanmıştı.Bunda en büyük ilgiyi de VIA serisinde yakalamıştır…

Gerçek bir turbo işlemciye sahip olan VIA V8 modeli ilk çıktığı günden itibaren performansıyla göz doldurmuştu.Göz alıcı grafikleriyle mükemmel bir oyun deneyimi sunuyordu.Bunu da fırsat bilen kullanıcılar çoğu oyunda anı yaşamak için “Ekran Görüntüsü”nün nasıl alındığı bilmiyorlardı.Bizde kullanıcılarımızı bu dertden kurtarmak amacıyla yazdığımız bu makaleyle Ekran Görüntüsü nasıl alınır, detaylı bir anlatım ve görsellikle sizlere sunuyoruz.

(Konuda bahsi geçen telefonlar Casper’ın VIA serisindeki V5 & V8 modelleri için geçerlidir.)

Casper VIA V5 & V8 Ekran Görüntüsü Almak ( Yazılı Anlatım )

Not:Arkadaşlar işlem gerçekten çok basit ve genellikle bütün serilerde bu şekilde olmaktadır,VIA V5 & VIA V8 içinde geçerli olan bu ekran görüntüsü alma işlemi sanırım Casper’ın diğer akıllı telefonlarıyla da aynı şekildedir.

** Arkadaşlar ekran görüntüsü almak için Ses Kısma Tuşu(Volume Button – ) & Güç Tuşu (Power Button)‘a aynı anda basmanız gerekmektedir.Eğer ki işlemi doğru şekilde yapabilirseniz,ekranda bir animasyon oluşacak ve deklanşör sesi gelecektir.

Casper VIA V5 & V8 Ekran Görüntüsü Almak ( Görsel Anlatım )

casperviav8ekrangörüntüsü


Toplam 4 Yorum Var

  1. İlayda cicek dedi ki:

    Başka şekilde ekran görüntüsü alinamiyor mu ?? Öyle tuslari bozuluyor

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons