delta-homes.com Nasıl Temizlenir? Nasıl Silinir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

delta-homes.com Nasıl Temizlenir? Nasıl Silinir?

Tufan Yıldız
tarafından 27 Temmuz 2014 Pazar
Bilgisayar kullanıcılarını çileden çıkartan delta-homes'dan nasıl kurtulabileceğinizi nasıl yapılır kategorimizde ele aldık. Detaylar makalemizin devamında.
 

Kullanıcıların en çok muzdarip olduğu konulardan birtaneside bilgisayarlarına bulaşan istenmeyen yazılımlardır. Bunlardan en çok sık karşılaştığımız delta-homes.com olarak ismindeki yazılımdır. Bu yazılım bir virüs sayılmasada bilgisayar kullanıcılarının tarayıcılarına eklenen istenmeyen bir tür yazılımdır. Manuel olarak çok zahmetli bir şekilde kaldırılabilir. Fakat bilgisayar kullanımına hakim olmayanlar ise maalesef ki bu yazılıma boyun eğmek durumunda kalıyorlar.

Siz ziyaretçilerimize nasıl yapılır kategorimiz çatısı altında, delta-homes.com yazılımının nasıl kaldırılacağını anlatmaya çalışacağız. Öncelikle bu yazılımı kaldırmak için birden fazla yol bulunmaktadır. Fakat biz sizlere en kolay ve etkili yöntemi sizlere anlatacağız.

Delta-homes.com istenmeyen yazılımı kaldırmak için uğraş gerektiren yöntemlerden ziyade, ücretsiz bir yazılım olan AdwCleaner isimli yazılımla kaldırmayı anlatacağız. Sözü fazla uzatmadan hemen başlayalım.

  • Buraya tıklayarak AdwCleaner yazılımını indirip bilgisayarımıza çalıştıralım.
  • AdwCleaner’ı çalıştırdıktan sonra tara butonuna tıklıyoruz. (Tara demeden önce tüm browserların kapalı olduğuna dikkat ediniz.)
  • Tarama bittikten sonra AdwCleaner bir çok istenmeyen yazılımı bilgisayarınızda tespit edecektir. Temizle dedikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Delta-homes.com’dan böylece kolayca kurtulmuş olacaksınız. Yapamadığınız, takıldığınız bir yervarsa lütfen çekinmeden bizlere sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons