Facebook Sohbet'te Görüldü İbaresini Kaldırma | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Sohbet’te Görüldü İbaresini Kaldırma

Tufan Yıldız
tarafından 19 Nisan 2013 Cuma
Facebook'un sohbet penceresinde bulunan "Görüldü" ibaresini kimi kullanıcılar iyi bulurken kimi kullanıcılarda bundan memnun değil. Eğer sizde, size gelen mesajları okudukdan sonra karşı tarafın "Görüldü" ibaresini görmesini engellemek isteyenlerdenseniz yazımızın devamını okuyun.
 

Facebook’ta arkadaş listemizde bulunan kişilerle konuşurken mesaj gönderdiğimizde “Görüldü” ibaresi muhakkak dikkatinizi çekmiştir. Facebook’un sohbet penceresindeki bu özellik maalesef ki iptal edilemez durumda. Bu durum bazen Facebook kullanıcılarının canını sıkabiliyor. Yerine göre çok işe yarayan, yerine görede can sıkıcı olan “Görüldü” ibaresini kaldırmak için yapmanız gerekenleri sizlere anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle kullandığınız tarayıcı Google Chrome olması gerekmektedir. Eğer Chrome kullanıyorsanız buradaki linke tıklayarak Google Web Mağaza’sındaki FB unseen eklentisini Chrome’a Ekle diyoruz. Ekle dedikten sonra hemen eklenti tarayıcımıza eklenmiş oluyor. Adres çubuğumzun en sonunda birtane Facebook simgesi belirecektir. Koyu renkte ise eklentimiz aktif durumdadır. Eklentiyi iptal etmek istiyorsanız üzerine bir kere tıklamanız yeterlidir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra artık size Facebook üzerinden mesaj gönderenler mesajı okusanız bile “Görüldü” ibaresini göremeyeceklerdir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons