HTC One Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Yapılır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Yapılır?

Can Devecioğlu
tarafından 24 Şubat 2013 Pazar

 

Birkaç gün önce Londra ve New York’ta eş zamanlı olarak düzenlenen bir etkinlikte duyurulan HTC One isimli akıllı telefon, önümüzdeki Mart ayının ortasından itibaren hem operatörlerin sözleşmeli paketleri ile hem de teknoloji mağazalarında satışa çıkacak. Oldukça üst düzey teknik özellikleri ile Android dünyasının ve HTC’nin en üst seviye akıllı telefonu ünvanına erişen HTC One, rekabetçi fiyatıyla da pazara oldukça sağlam bir giriş yapacak.

HTC One’ı diğer modellerden ayıran en öneliği özelliği ise cihazın performansı dışındaki ekran kalitesi.4.7 inç boyutunda Full HD çözünürlük ve 468 PPI keskinlik değeri sunan cihazda ekran görüntüsü çekmek ve bu ekran görüntüsü kullanmak oldukça işe yarayan bir özellik olacaktır. Bu yüksek çözünürlükte aldığınız ekran görüntülerini, bilgisayardan alınmış ekran görüntülerinin yerine bile kullanabilirsiniz.

Cihazda ekran görüntüsü çekmenin iki yolu mevcut. İlki Android’in kendi kısayolu olan ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basılarak alınan ekran görüntüsü. Diğeri ise HTC’nin Sense arayüzüne özel bir kısayol. Cihazın güç düğmesine ve ekranın sağ altında yer alan ana ekrana dönüş yani “Home” tuşuna basılı tutarak yine aynı şekilde ekran görüntüsü çekebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons