HTC One M8 Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One M8 Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir?

Mutlu Şen
tarafından 10 Şubat 2015 Salı
HTC'nin M8 kodlu akıllı telefonunda ekran görüntüsünün nasıl çekileceğini sizlere anlatıyoruz. Detaylar yazımızın devamında.
 

Merhabalar arkadaşlar,bildiğiniz üzere HTC, One M8 modelini çıkardığından beri herkes bunu cevabını aramaktaydı.Nedenini sorarsanız daha önceki One M7 modelinde bulunan “Home” tuşu One M8’de kaldırılmıştı, hal böyle olunca kullanıcılarında kafası karışmadı değil, tabi ki çeşitli programlarla ekran görüntüsü alabilirsiniz fakat daha kolayı varken bunlara lüzum yoktur…
Telefonu kullandığımda benimde kafama bu soru takıldı fakat ilk başta bulamama rağmen biraz daha kurcalayınca ve birazda mantık yürüterek nasıl yapılacağını öğrendim.Sizlerinde kafasında soru işareti bırakmadan direk anlatıma geçeyim.

Yapılması gerekenler;

Arkadaşlar işlem oldukça basit, telefonunuzun üst bölgesinde yer alan GÜÇ Tuşu ve ekrandaki “Home Tuşu(Ev gibi olan)”na aynı anda bastıktan sonra telefonumuz otomatik olarak hangi ekrandaysak o ekranın görüntüsünü alacaktır.

htconem8ekrangörüntüsü

“Resmi görmekte zorluk çekiyorsanız, fotoğrafın üzerine tıklayarak büyültebilirsiniz…”

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons