HTC One X’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Nasıl Çekilir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

HTC One X’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Nasıl Çekilir?

Can Devecioğlu
tarafından 11 Şubat 2013 Pazartesi

 

HTC’nin piyasada bulunan en düzey cihazı olarak tanımlayabileceğimiz HTC One X, birçok modelle kafa kafaya kıyaslanabilecek kadar güçlü donanıma sahip bir ürün. Ülkemizde de büyük ilgi gören cihaz, sağlamlığı ve fiyatı ile dikkat çekiyor. HTC One X ve genel olarak çoğu HTC cihazı için geçerli olacak ipuçlarını paylaşmaya başlayacağız ve bunlardan ilki, cihazda herhangi bir uygulama kullanmadan ekran görüntüsü nasıl çekeceğiniz olacak.

HTC One X’e sahipseniz ve cihazınızın ekran görüntüsü çekmek istiyorsanız, izleyebileceğiniz iki yol ve ikisi de birbirine oldukça benziyor. İlki cihazın güç düğmesine ve ekranın altında yer alan ana ekrana dönüş tuşuna aynı anda basılı tutup kısa bir süre beklemek. İkinci yol ise, cihazın sağ tarafında bulunan ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basmak. İki şekilde de cihazın ekran çözünürlüğü ölçülerinde pratik bir şekilde ekran görüntüsünü PNG formatında alıp istediğiniz gibi kullanmanız mümkün. Tabii bu yöntemleri kullanmak istemezseniz, Google Play Store’da bu işi sizin yerinize yapan uygulamalar da mevcut.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons