İnternetsiz Driverlarınızı Yükleyin | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İnternetsiz Driverlarınızı Yükleyin

Mutlu Şen
tarafından 22 Ocak 2014 Çarşamba
Formattan sonra bilgisayarların en büyük problemi olan driver bulma sorunu artık son buluyor. Driver Pack Solution programı sayesinde internet bağlantınız olmasada bilgisayarınızın driverları bulunup yüklenecek. Detaylar yazımızın devamında.
 

Bir çok kişi format attıktan sonra internetin driver’i yüklü gelmez. Bunun en büyük mağdurları ise Windows XP kullanıcılarıdır. Windows XP kendi içinde güncel bir  driver barındırmadığıdan format sonrası bütün donanımların driverlarının yüklenmesi gerekir. Fakat format attıktan sonra internet driver’ı yüklü olmadığından dolayı bir çok kişi internet’e giremez ve driver sıkıntısı çeker. Sıkıntı çekmemeniz amacıyla hazırladığım bu rehber format atmanızda oldukça önemli bir rehber olucak, hatta cd çantanızda en önemli cd’lerinden bir tanesi  de olabilir.

Driver Pack Solution programı bütün driverlarınızı tek seferde yüklemesini sağlar. Fakat diğer programlardan kendini ayıran en önemli özelliği ise İnternetsizde driverlerinizi yükleyebilmesidir. DVD versiyonlu ve Full versiyonludur. Dvd versiyonlu 4,36GB olup,Full versiyondan farkı sadece driverların az olmasıdır. Full Versiyon’un içeriğinde neredeyse bütün driverler mevcuttur.

Full Versiyon: İNDİR (Full derken crackli anlamında değil, tüm driverları kapsayan versiyonudur. Sitemizde warez kesinlikle yoktur 🙂

DVD Versiyon: İNDİR

Not: Verdiğim linkteki dosyaları indirmek için “utorrent” programını kullanmanız gerekmektedir.

Utorrent: İNDİR

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons