Paypal Hesabı İle Para Nasıl Kazanılır | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Paypal Hesabı İle Para Nasıl Kazanılır

tarafından 22 Haziran 2016 Çarşamba

 

Paypal Hesabı İle Para Nasıl Kazanılır?

Para kazanmak için internet üzerinden birçok çözümler ararız. Aradığımızı bulmak uğruna, sitelere üye olur ve bu konuda destek alırız. Fakat her site güvenilir olmuyor. Bu nedenle, reklam ve danışmanlık departmanlarında, kendi kariyerimizi geliştirmek ve yol üzerinde yol almak isteriz. Bu da bizim için iyi bir referans ve sosyal hayatımızda iyi bir kazanç demektir. Paypal çok gelişmiş bir platformdur. Çok gelişmiş kültürü ile bize olanaklar sürer. Yapmamız gereken Paypalı doğru bir şekilde yönetmektir. Bu yüzden öncelikle paypal hesabının ücretsiz bir platform olduğunu açıklayalım. İki şekilde kayıt olma şansınız var. Biri bireysel hesap açma şekli, bir diğeri ise ticari hesap açma şeklidir. Bireysel hesap açma,dilediğiniz gibi para yatırma çekme ve para talep etme şansını elde ederek,paranızı en iyi şekilde paypal üzerinden koruma altına alıyorsunuz. İkincisi ise, ticari hesaptır.

Ticari hesap ile dilediğiniz gibi sanal mağaza oluşturabiliyor, en iyi şekilde sitenizi büyütebiliyorsunuz. Bu sayede zengin içerikler ile siteniz değer kazanacak, size adım adım kazanma olanağını da sunmuş olacaktır. Paypal ve Upload-Dowload Siteleri İle Nasıl Kazanırım? Paypal sitesine, üye olduktan sonra, sizden gerekli bilgileri, adres ve kimlik bilgileri istenecektir. Daha sonra telefon ile doğrulama kodunuzu yazıp paypal üzerinden işlemlerinize gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz. Birçok kişi evinde, oturduğu yerden para kazanmak ister ve değişik yollara başvurur. Bu yollardan biri de upload-download siteleridir.

Yöntem aslında çok basit, dosya upload et, paylaş ve indirilsin. İndirilme oranına göre para kazan. Bu kadar basit olan bu olayla aylık mükemmel bir gelir elde etme olanağı yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken herhangi bir upload sitesinde üyelik açmak, ardından yapacağınız uploadları daha çok kişiye ulaştırmayı yani daha çok indirme sayısı elde etmeyi sağlamak. Bunun için de uploadınızın değişik forum ve sitelerde reklamını yapmalısınız. Konu, post açarak geniş bir kitleyi ve ihtiyacı olanı ilgilendirecek dosyaların yani uploadlarınızın daha çok download sayısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üyeliğinizi açtıktan sonra ekleyeceğiniz Paypal hesabınız ile de upload sitesinde birikmiş bakiyenizi aktarabiliyorsunuz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons