Paypal Hesap Açma Çok Kolay Anlatım | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Paypal Hesap Açma Çok Kolay Anlatım

tarafından 16 Eylül 2016 Cuma

 

Paypal Hesap Açma Çok Kolay Anlatım

 

Paypal hesap açma çok kolay anlatım olarak bu hesaptan yararlanmak isteyenler için yararlı olmaktadır. Etkinlik olarak tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir ödeme aracı olarak özellikle internet ortamından yurt dışından alışveriş yapmak istediğinizde banka veya diğer para transfer etkinliklerine gerek kalmadan yatıracağınız krediler karşılığında alış veriş yapma fırsatını yakalamak tasınız. Kullanımı açısından sağladığı faydaların yanında en güvendiğiniz ve sürekli kullandığınız e-posta hesabınız bildiğiniz ve unutmayacağınız şifrenizle gireceğiniz üyelik sayfanız dan parasal konularda her türlü aktarımları yapma fırsatını yakalamış olmaktasınız.

paypal-hesap-acma-cok-kolay-anlatim-2

Paypal hesap açma çok kolay anlatım yapmadan önce nasıl avantajlar sağladığına bakılacak olursa öncelikle hiçbir alışveriş yaptığınız firmalara veya şahıslara kredi kartı bilgisi vermenize gerek kalmadan tüm para transferlerini yapabilirsiniz. Çünkü karşı tarafa aktaracağınız bakiye gerçek hesaptan aktarılan para şeklinde olmayıp paypal para olarak geçmektedir. Aynı zamanda paypal para dünyanın tüm noktalarında bulunduğu bölgenin para birimi değerinden karşılığını bularak ayrıca dönüşüm yapmanıza gerek kalmamaktadır. Paypal hesap açma çok kolay anlatım olarak buradan adımları izleyerek kendinize bir paypal hesabı edinebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmaya başladığınızda kart taşıma zahmetinden de kurtularak kaybolma veya çalınma tehlikesini de aklınızdan çıkarmış olacaksınız. Çünkü artık günümüzde her alışveriş merkezinin kapısında kredi kartı alışveriş imkanlarını gösteren logoların yanında paypal logosunu da sıklıkla görebilmek tesiniz.

paypal-hesap-acma-cok-kolay-anlatim

Paypal hesap açma çok kolay anlatım olarak ilk basamak adınıza kayıtlı bir banka hesabının olması gerekmektedir. Çünkü paypal hesabına elden yatırım için belirli noktaların olması fakat banka hesabınızı paypal hesabınıza ilişkilendirerek yatırım yapabilir isterseniz anında nakit kullanımı için ilişki lendirdiğiniz hesaba transfer yaparak nakit olarak kullanabilirsiniz. Paypal hesabı açmak için; Sisteme kayıt yapmanız için paypal kayıt ol diyerek internetten karşınıza çıkan sayfadan ücretsiz hesap açma butonuna tıklayın. Bu butona bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan sayfadan bireysel veya ticari hesap açma seçeneklerini göreceksiniz . Hangisini kullanmak istiyorsanız eğer web siteniz üzerinden satış yapacaksanız ticari hesap açmayı seçebilir yada sadece alışveriş için kullanacaksanız bireyler hesap açma seçeneğini seçmelisiniz.

Buradan bireysel hesap oluşturmayı seçersek Paypal hesap açma çok kolay anlatım olacak. Buradan sonra karşınıza doldurmanız gereken bir form çıkacak sizinle ilgili gerçek bilgiler olarak dolduracağınız formda bulunan bilgiler daha sonra alışverişlerde ve para transferlerinde kullanılacağı için yanlış bilgi vermemeye ve yanlış işaretleme yapmamaya dikkat etmelisiniz.bu bilgilerin içeriğinde telefon numaranız, adres bilgileri, banka hesap numaranız ve banka adınız isim ve soy isim e-posta adresiniz yer alarak kayıt işlemleri için bilgilerinizin tamamını doğru şekilde doldurduktan sonra orta kısımda buluna kabul edin ve hesap oluşturun butonuna basarak kayıt işleminizi sonlandırabilirsiniz. Bu işlemden sonra e-posta adresinizin doğruluğunu onaylamanız için e-postanıza aktivasyon kodu gönderilecek . Epostanıza gelen link tıklanarak ve gönderilen kod kullanılarak aktif hale getirttiğiniz hesabınız kullanıma hazır olacaktır.

Paypal hesap açma çok kolay anlatım olarak bütün bu işlemlerden sonra artık bir paypal hesabınız oluşmuş olacaktır . Sadece yapmanız tanımlamış olduğunuz banka hesabınızdan istediğiniz tutarı girerek onaylamanız sayesinde paypal hesabınız tüm internet alışverişlerine uygun hale gelmiş olacaktır. Dikkat etmeniz gereken transfer işlemlerini yapacağınız hesapların şifrelerini unutmamanız olmaktadır. Çünkü mağazalarda paypal hesabınızı kullanırken kayıt sırasındaki şifrenizi kullanmanız gerekecektir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons