Reklam Engelleme apk | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Reklam Engelleme apk

tarafından 13 Eylül 2016 Salı

 

Reklam Engelleme apk

reklam-engelle-apk

Reklam engelleme apk işlemi günümüzde bir çok firmanın telefon numaralarımıza ulaşarak reklam mesajı gönderme gibi işlemler uygulayarak hem cihazımızın hafızasını yormakta hem de bizlerin zamanını boşa harcamaktadır. Aynı zamanda cihaz kullanımında bizleri kısıtlamaya götürmektedir. Gece telefonunuzu açık uyumanız gerekirken gelen bu lüzumsuz hiç ilgilenmediğiniz mesajlar telefonunuza gelerek rahatsızlık boyutunda arka arkaya gelerek çileden çıkarmaktadır. Son zamanlarda bununla ilgili çalışmalar yapılmış olsa da cezai işlem uygulanması caydırıcı olmamaktadır. Şikayette bulunarak yaptığınız engellemeler zamanla başka firmalarında devreye girmesi ile reklam mesajları arttıkça artış göstermeye devam etmektedir. Reklam engelleme apk aynı zamanda kullandığımız akıllı telefonlardan girdiğimiz internet sitelerde aynı reklam gönderme uygulamaları yaparak web sitesi sayfalarını ve kullanımını zorlaştırmaktadır. Bununla ilgili telefonların mobil uygulama programları kullanılarak engellenmiş olsa dahi site ilişkilendirmesi yapan firmalar sizlerin engellemiş oldukları siteleri kullanmadan sizlerin muhatap olduğunuz sitelerin üzerinden reklamlarını göndermeye görüntülemeye devam etmektedirler.

reklam-engelleme

Bundan dolayı daha detaylı geliştirilen. Reklam engelleme apk ile reklamları filtreleme yöntemi kullanılarak azaltma yoluna gidilebilmektedir. Bu uygulamanın telefonlara ve internet kullanımında reklamları engellemek maksadı ile kullanmak için yapılabilecekler olarak açıklamaya çalışmaktayız Reklam engelleme apk formatında çalışan Android uygulamaları google play store’da listelenmek tedir. Bunun yanında android kullanımını gerçekleştirenler hiçbir dosyanın transfer işlemini yapmak gibi bir zaman kaybına uğramadan ve hiçbir dosya transferi yapmadan ve uğraşmadan android işletim sistemine ait uygulamaları yükleme işlemi yapmaktadırlar. Fakat bazı durumlarda çeşitlilik gösteren uygulama mesela google play’da belirli bölümler halında dağıtılan bulunan bir uygulamanın herkes tarafından alınarak kulanımına müsaade edilen durumlarda yani herkese ulaşmasını beklemek gibi bir zaman harcamadan yükleme işlemi veya google play’da hiç yayınlanmamış durumda olan biç uygulamayı yükleme yapabilme işleminin aynısı android işlemcisine ait uygulamalar google play’dan farkı bir durumda da yükleme işlemi yapılabiliyor durumdadır.

Reklam engelleme apk işleminin gerçekleşebilmesi için APK dosyalarını Google Play uygulaması dışında kalan başka bir noktadan yükleme işlemini yapabilmek için yapmanız gereken en önemli noktalar olarak öncelikle Ayarlar menüsünü tıklama lısınız bunun ardından yapacağınız işlem Güvenlik bölümüne giriş yaparak bu bölümde bulunan bilinmeyen kaynakların yükleme işlemine sizin tarafınızdan izninizin olduğunu belirtmek maksadı ile izin verdiğinizi bildirmeniz için bu kaynakların yüklenmesine izin vermiş olmanız gerekmektedir. Reklam engelleme apk yüklenebilmesi için biraz öncede belirtildiği gibi bilinmeyen kaynaklar olarak güvenlik bölümünde bulunan seçeneğin beraberinde aynı zamanda bu seçeneklerin yanı sıra yükleme işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz sırada diğer uygulamalarında bu işlemlerden zarar görüp görmeyeceğini ve bu uygulamaların kendi özellikleri bakımından zararlı olup olmadıkları açısından yapılacak o anki kontrolü yapabilmek için uygulamaları doğrula başlığı altında bulunan seçeneği de etkinleştirme faaliyetini yapmamız gerekmektedir.

Reklam engelleme apk uygulamasının daha sonraki adımında ise kullanmakta olduğunuz cihazınıza indirmiş olduğumuz APK dosyasını bunun farklı bir şekilde de temin edebildiğimizi unutmayalım burada eğer bilgisayara indirilmiyor durumda ise bu sırada yapılabilecek en güzel çözüm olarak kablolu bağlantı kurarak cihazdan cihaza bağlantı kurarak kopyalama işlemi uygulayarak bu uygulamayı edine bilmekteyiz. Bu gibi durumlarda bilgisayarınızda ES dosya yöneticisi bulunması gerekmektedir. Eğer böyle bir dosya yöneticisi yok ise öncelikle bu işlemi yaparak yüklemeniz gerekmektedir. Bütün bu işlemlerden sonra listelenmiş olan yetkileri kabulleniyorsak yükle butonunu kullanarak yüklemenin yapılmasını sağlıyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons