Samsung Galaxy Ace Ekan Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Alınır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy Ace Ekan Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Alınır?

Tufan Yıldız
tarafından 14 Ocak 2014 Salı
Samsung'un 2011 yılında kullanıcıların beğenisine sunduğu Galaxy Ace'da ekran görüntüsünün nasıl alınacağını sizlerle paylaşıyoruz.
 

Samsung’un 2011 yılının Ocak ayında kullanıcılarının beğenisine sunduğu Galaxy Ace’in ekran görüntüsünün nasıl çekileceğini sizlere bu yazımızda anlatacağız. Uygun fiyatıyla ön plana çıkan Galaxy Ace’de ekran görüntüsü çekmek için herhangi bir ek yazılıma ihtiyacınız olmadığını belirtmekte fayda var.

Telefonunuzda ekran görüntüsünü çekme ihtiyacınız olabilir. Yada bir mesajı yada başka birşeyin ekran görüntüsünü çekip sosyal medyada paylaşmak için yapmanız gerekenler aslında çok basittir. Galaxy Ace’de ekran görüntüsü almak için öncelikle cihazınızda takılı bir hafıza kartı olmasının gerektiğini belirtelim. Hafıza kartınızı olduğunu sayaraktan yapmanız gereken işlemlere geçelim.

Çekmek istediğiniz ekranda cihazınızın home tuşuna ve cihazınızın güç tuşuna basmanız yeterlidir. Home ve güç tuşuna bastıktan sonra ekran görüntüsünü almış olacaksınız. Çektiğiniz ekran görüntüsüne ise telefonunuzun galeri menüsünden ulaşabilirsiniz.

soru-isareti-1 Samsung Galaxy Ace’de ekran görüntüsü alma ilgili desteği forumumuzdan alabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons