Samsung Galaxy Nexus’ta Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Nasıl Çekilir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Samsung Galaxy Nexus’ta Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Nasıl Çekilir?

Can Devecioğlu
tarafından 23 Şubat 2013 Cumartesi

 

Google’ın Samsung’a ürettirdiği bir önceki akıllı telefonu Galaxy Nexus kullanımı ülkemizde de önemsenecek düzeyde. Daha önce cihazı nasıl Yakju Stock Rom’a geçirebileceğinizden bahsetmiştim bu yazımızda da Galaxy Nexus yani i9250 olarak bilinen cihazda en kolay yoldan nasıl ekran görüntüsü alabileceğinize dair bir bilgi vereceğiz.

Galaxy Nexus ve diğer tüm Nexus akıllı telefon ve tabletler Android’in saf arayüzünü kullanılır. Samsung, HTC ve Sony gibi üreticiler ise cihazlarında farklı arayüzler ve farklı kısa yollar, tuş kombinasyonları kullanmaktadır. Ancak Nexus cihazlarda Android’in tüm kısayollarını kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Nexus GT-i9250 isimli modelde de ekran görüntüsü almak için bir Android kombinasyonunu kullanacağız. Cihazınızda ekran görüntüsü almak için sol tarafta bulunan ses kısma ve güç düğmesine aynı anda basıp kısa bir süre bekledikten sonra ekran görüntüsü alabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntüsü Galeri içerisindeki Ekran görüntüleri klasörü içerisine kaydedilir.


Toplam 1 Yorum Var

  1. elif daireci dedi ki:

    teşekkürler:)

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons