Sony Xperia L Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Alınır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sony Xperia L Ekran Görüntüsü Nasıl Çekilir? Nasıl Alınır?

Tufan Yıldız
tarafından 29 Eylül 2014 Pazartesi
Sony'nin geçtiğimiz yıl kullanıcıların beğenisine sunduğu Xperia L modelinin ekran görüntüsünün nasıl alınacağı Nasıl Yapılır kategorimizin bugünkü konuğu oldu. Ekran görüntüsünün nasıl çekileceği ile ilgili detaylar yazımızın devamında.
 

Geçtiğimiz yılın Nisan ayında kullanıcıların beğenisine sunulan Sony Xperia L bu hafta nasıl yapılır kategorisi altında konuk oluyor. Sony Xperia L’nin ekran görüntüsünün nasıl alınacağını bu yazımızda ele alacağız. Telefonumuzu kullanırken ekranın görüntüsünü çekip sosyal ağlarda yada arkadaşlarınızla o an ki ekranı paylaşmak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda ek yazılıma ihtiyaç duymadan Xperia L modelli cihazınızdan ekranın görüntüsünü kaydetmem mümkündür.

Öncelikle Sony Xperia L modelinde ekran görüntüsünü almak için herhangi bir üçüncü parti yazılıma ihtiyacınız yoktur. Bunun için sadece cihazınızın power ve ses kısma tuşuna aynı anda basmanız yeterlidir. Ekran görüntüsünün alındığına dair bir ses duyacaksınız. Ekran görüntüsü alma işleminiz başarıyla tamamlanmıştır. Çektiğiniz ekran görüntüsüne cihazınızın galerisinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons