USB Bellek Dolu İçindeki Dosyalar Gözükmüyor (Çözüm) | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

USB Bellek Dolu İçindeki Dosyalar Gözükmüyor (Çözüm)

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

USB Bellek Dolu İçindeki Dosyalar Gözükmüyor (Çözüm)

 

usb-bellek-dolu-icindeki-dosyalar-gozukmuyor-cozum

Son zamanlardaki USB belleklerin önemli sorunlarından bir tanesi de içinde belgeler olmasına rağmen bilgisayara takıldığında boş gösterme sorunudur. Büyük bir ihtimalle taktığınız bilgisayardan usb belleğinize virüs bulaşmış demektir. Şaşırmaya, üzülmeye hemen usb bellek değiştirmenize gerek yok. Usb Bellek Dolu İçindeki Dosyalar Gözükmüyor (Çözüm) başlığı altında çözümler şu şekilde olabilmektedir.

Sisteminize lisanslı bir antivürüs programı yüklemeniz önerilmektedir. Bu program yüklediğiniz takdirde usb belleğinize bulaşacak virüsleri önceden bilgisayarınızdan yok etmekte bu gibi sorunlarla karşılaşmanızı önlemektedir. Fakat antivürüs programları usb belleklerinizi kurtarsa bile eski haline getiremiyor ve bu kullanıcıları oldukça rahatsız ve tedirginlik sürecine itebilmektedir.

Çözümü Konusunda Bilgisayarınızın başlat kısa yoluna tıklamanız ve ardından çalıştır butonunda şu kodu girmeniz: CMD siyah bir pencere açılacak bu bir komut işletimidir. Burada flash diskinin G: sürücü olarak çalıştığını varsayalım, siz bunu bilgisayarımdan kontrol edip değiştirebilirsiniz. Usb belleğinizi virüs programı olan güncel bir bilgisayara takın, bilgisayarınızda klasör seçeneklerinde görünüm sekmesinden önce gizli dosya klasörü seçin ardından korunan işletim sistemi dosyalarını gizle seçeneğinin başındaki tiki kaldırın. Ardından usb belleğinize tekrar girdiğinizde birkaç dosyanın oluştuğunu göreceksiniz.

En üstte bulunan flash bellek resimli dosyanın içeriğine girin, ardından dosyalarınız olduğu gibi gelir, bu bilgileri bilgisayarınızın başka bir bölümüne tıklayın Bu gibi uygulamaları uzman kişiler tarafından yapılması hem bilgisayarınız için hem de usb belleğiniz için daha sağlıklı olacaktır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons