Vodafone'da Kontör (Lira) Transferi Nasıl Yapılır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Vodafone’da Kontör (Lira) Transferi Nasıl Yapılır?

Ufuk Atılgan
tarafından 2 Şubat 2015 Pazartesi
Faturalı ya da faturasız hatta sahip Vodafone kullanıcıları bakiyelerindeki tutarlardan diledikleri kadarını başka bir hesaba aktarabilirler.
 

Vodafone TL Transferi hizmetlerini Online self servisleri üzerinden yapabilirsiniz. Online self servis hizmetine kayıtlı iseniz giriş kısmındaki bölüme hattınızın numarasını ve şifresini yazarak giriş yapabilirsiniz. Önünüze gelecek menüden Lira transferini seçerek Vodafone kullanıcılarına para transferi yapabilirsiniz.

Online işlemler dışında para transferi yapmak isterseniz, telefonunuzdan 7038’i arayarak faturasız hatlı tüm cep telefonlarına TL transfer edebilirsiniz. Ayrıca işlemlerinizi Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden de yapabilirsiniz.

TL transfer işlemleri için 7038 numarasını ararsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak gönderdiğiniz TL işleminin ücreti olarak sizden 0.40 kuruş ücret alınır. TL transferleri en az 1 TL en fazla 20 TL olacak şekilde yapılmaktadır.

Aylık 100 TL’yi aşmayacak şekilde transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Transferinizi gerçekleştirebilmek için ise hattınızda en az 6 TL bulunması gereklidir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons