Vodafone'da Numara Engelleme Nasıl Yapılır? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Vodafone’da Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Ufuk Atılgan
tarafından 12 Şubat 2015 Perşembe
Sizi rahatsız eden yabancı numaraları operatör servislerinizi ya da telefon ayarlarınızı kullanarak engelleyebilirsiniz. İşlemi nasıl yapacağınızı sizlerle paylaşıyoruz.
 

Tüm operatörler için SMS ve arama engelleme hizmetleri olduğu için Vodafone kullanıcıları da bu hizmetlerden yararlanabilir. İstemediğiniz numaralardan sürekli reklam tanıtım kampanyaları hakkında aramalar alıyorsanız doğru adrestesiniz.

Cep telefonunuzun üzerinden bu işlemi yapamayacağınız için öncelikle Vodafone’un size sağladığı bu hizmeti aktif etmelisiniz.

Vodafone kullanıyorsanız “Gelen aramalar” seçeneğine dokunun ve “Menü” seçeneğine gelin. “Ayarlar” bölümünden Arama ayarları > Arama engelleme > Gelen aramalar yolunu izleyin ve sınırlama türlerinden tüm aramaları ya da dolaşımda olan özelliği aktif edin.

Seçiminizi yaptıktan sonra onay verdiğiniz andan itibaren hattınız numaralara engellenmiş olacak. Engelleme işleminiz ile ilgili bilgi almak isterseniz ya da engelleme şifrenizi hatırlamıyorsanız 4440542 numaralı telefondan Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.


Toplam 7 Yorum Var

  1. Nevropat dedi ki:

    Arkadaşım bu yöntemin uçak moduna almaktan ne farkı var. hattını aramalara kapatmış oluyosun.Bu bahsettiğin anladığım kadarıyla belirli bir numarayı engellemekle alakalı değil.

  2. Mehmet arıkan dedi ki:

    Olmaz bu yöntem bize numara engelleme lazım

  3. gerek yok dedi ki:

    Nevropat’a sonuna katılıyorum. Vodafonun bu açıklaması çok malca bir olmuşu. Gerizekalılar bi boku yapamadılar. Turkcell yapıyor o işi, hemde aramadan cepten ilgili numaraları ekliyorsun. O numarlar gsm kökünden bloke oluyor. Yani kapak oluyor aradıklarında.

  4. muhammed dedi ki:

    tek numarayı engelleme yokmu

  5. Zeyzey dedi ki:

    Müşteri hizmetlerine nasıl.ulasirim.ya

  6. Muammer dedi ki:

    Tek bir numara nasıl engellenir ?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons